• Ръководство
  • Атанаска Илкова                        - Директор
  •                     
  • ПЕДАГОГИЧЕСКИ КОЛЕКТИВ
  • Начален етап
  • Елена Каварджиева                    - класен ръководител на 1-ви клас
  •  
  • Елина Иванова                            - класен ръководител на 2-ри клас
  •  
  • Галя Караславова                       - класен ръководител на 3-ти клас
  •  
  • Мюжгян Рамадан                         - класен ръководител на 4-ти клас
  •  
  • Прогимназиален етап
  • Христина Лешкова - старши учител по Химия и опазване на околната среда; Биология и здравно образование; ИИ - класен ръководител на 6-ти клас
  •  
  • Деяна Бозова - учител прогимназиален етап - География и икономика; История и цивилизации
  •  
  • Магдалена Дичева - старши учител прогимназиален етап - БЕЛ - класен ръководител на 5-ти клас
  •  
  • Мария Борисова - учител прогимназиален етап по Математика; Информационни технологии  - класен ръководител на 7-ми клас
  •  
  • София Николова - учител прогимназиален етап - Английски език
  •  
  • Димитър Илиев - старши учител прогимназиален етап - ФВС;
  •  
  • Илиана Петрова - учител по Музика 
  •  
  • Учители ЦОУД
  • Имигюл Шабанова                       - учител ЦOУД 1-ви клас
  •  
  • Гергана Тянкова                           - учител ЦОУД 2-ри клас
  •  
  • Имигюл Шабанова                       - ст. учител ЦОУД 3-ти клас
  •  
  • Елена Делитанова                        - учител ЦOУД 4-ти клас
  •  
  • Албена Иванова                           - учител ЦOУД 5-ти клас
  •  
  • Анифе Читали                               - учител ЦОУД 6-ти клас
  •  
  • Тодорка Ахрянова                        - учител ЦОУД 7-ми клас
  •  
  • Непедагогически персонал
  • Керана Добрева                          - счетоводител
  •  
  • Ренай Кьор                                  - счетоводител
  •  
  • Елена Николова                         - ЗАС
  •  
  • Надежда Николова
  •  
  • Йордан Чолаков
  •  
  • Айтен Юсуф
  •  
  • Теню Тянев